Budova Cadresa: V Holešovičkách 747/2, Praha 8

web: www.mff.cuni.cz/fakulta/budovy/kampus/troja.htm

Oblast podpory poskytované studentům a uchazečům o studium se speciálními potřebami na fakultní úrovni zaštiťují kontaktní osoby.


Základní přehled přístupnosti

Obtížný povrch NEObtížný sklon ANOBezbariérový vstup hlavním vchodem ANOBezbariérový vstup bočním vchodem NESchody ANOTočité schodiště NEVýtah ANOPlošina nebo výtah jen pro osoby s omezenou schopností pohybu NELižiny nebo rampa NEÚzké dveře nebo průjezdy NEPřístupná toaleta - WC I. ANOČástečně přístupná toaleta - WC II. NEObtížně přístupná nebo nepřístupná toaleta - běžné WC ANOZákladní charakteristika objektu

Budova C je součástí rozlehlého kampusu v Troji. Komplex tvoří pět budov, ve kterých sídlí kromě kateder fyzikální sekce dvě pobočky fakultní knihovny a Kabinet výuky jazyků. V Kryogenní pavilon „C“ se nachází Katedra fyziky nízkých teplot.


Dostupnost a doprava


MHD

Přibližně 250 m od budovy se nachází autobusová zastávka Kuchyňka (bus 201). Autobus jede přes zastávku Nádraží Holešovice, na kterou se lze dopravit metrem (trasa C). Více na www.dpp.cz.


Parkování

Před budovou je prostorná parkovací plocha bez vyhrazeného parkovacího stání.


Vstup

Povrch přístupové komunikace z ulice V Holešovičkách, kde se nachází zastávka MHD, tvoří asfalt s táhlým podélným skonem (6 – 12,5 %). Bezprostřední okolí budov s parkovací plochou je v rovině či pouze mírném sklonu.


Dvoukřídlé vstupní dveře pavilonu (šířka 2x 85 cm) se otevírají mechanicky směrem ven. Zvonková signalizace (výška 162 cm) je umístěna vlevo u dveří. Ze zádveří (šířka 297 cm, hloubka 164 cm) vedou do interiéru další dvoukřídlé dveře (šířka 2x 85 cm), které se otevírají mechanicky směrem do zádveří.


Interiér

Obě podlaží budovy propojuje osobní výtah. Manipulační prostor v interiéru je dostatečný, dveře učeben, pracoven a další průchody jsou široké min. 80 cm.


Výtah

Výtah (automaticky otevírané dveře šířka 80 cm; klec šířka 110 cm, hloubka 140 cm) spojuje 1. a 2. nadzemním podlaží. Manipulační prostor před výtahem je dostatečný. Klec se sklopným sedátkem je dále vybavena madlem (výška 88 cm) a zrcadlem na čelní stěně. Ovladač na nástupních místech je ve výšce max. 110 cm, maximální výška ovladačů uvnitř klece je 124 cm.


Hygienické zázemí

V budově jsou dvě upravené toalety se stejnými parametry, umístěné v 1. a 2. nadzemním podlaží naproti výtahu. Obě přístupné kabiny (dveře šířka 80 cm; kabina šířka 160 cm, hloubka 179 cm) mají přímý přístup z centrální chodby bez předsíně. Jednokřídlé dveře do WC jsou označené a otevírají se mechanicky směrem ven. Přístup k míse z pohledu od vstupu do kabiny je zprava. Prostor pro vozík vedle WC mísy je dostatečný (šířka 95 cm). Toaletní mísy jsou vybaveny jedním sklopným a jedním pevným madlem.


Fotogalerie


Poslední změna: 30. leden 2020 11:39 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Kontakt

Centrum Carolina

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.  (+420) 224 491 604

E-mail: centrumcarolina@cuni.cz


 

Digitalizační středisko Centra Carolina

Tel.: (+420) 224 491 581

E-mail:


Výdej karet ISIC - UK Point

(+420) 224 491 610


Infodesk UK Point - studijní dotazy obecného charakteru:

(+420) 224 491 850,


Jak k nám