Školky a dětské koutky

MŠ Rybička

MŠ Hvězdička

Dětský koutek FF UK

Dětský koutek FTVS

Dětský koutek PedF


MŠ Rybička

Přírodovědná školka se nachází v areálu botanické zahrady Na Slupi (Benátská 4, Praha 2) a je určena pro děti od 2,5 do 6 (7) let. Kapacita zařízení je 24 dětí, které jsou rozděleny do dvou tříd. Školka je primárně určena pro děti zaměstnanců a studentů Přírodovědecké fakulty UK, nicméně při volné kapacitě ji mohou využívat i rodiče z dalších fakult či součástí UK.


  


Kontakt:

Mgr. Petra Černá (ředitelka školky)

tel.: 734 179 878

www.skolkarybicka.czMŠ Hvězdička

Dětská skupina Hvězdička se nachází v areálu kolejí Hvězda. Prostory školky byly nedávno kompletně zrekonstruovány. Lokalita školky nabízí spoustu zeleně: Ladronka, obora Hvězda, vč. překrásného dopravního hřiště, ale i okolí Libockého rybníka. Cílem je vytvářet pro děti podnětné místo pro rozvoj, vedoucí k vzájemné spokojenosti a důvěře. Program pravidelných aktivit zahrnuje např. výtvarné, hudební a sportovní kroužky.Kontakt:

Zvoníčkova 1925/1, 162 08 Praha 6

tel.: 776 22 44 55

https://www.jazykova-skolka.cz/materska-skolka-praha6-petriny/Dětský koutek Filozofické fakultě UK

Dětský koutek na Filozofické fakultě UK je umístěn v její hlavní budově (nám. Jana Palacha 2, Praha 1) a poskytuje nezbytné zázemí pro přebalování, krmení, kojení a krátkodobý pobyt dětí předškolního věku s doprovodem. V rámci služeb koutku lze využít i krátkodobého dětského hlídání, které je zajišťováno chůvami z řad studentek fakulty.Kontakt:

Eva Fouani

tel.: 774 140 391

Bližší informace o provozu dětského koutkuDětský koutek na Fakultě tělesné výchovy a sportu

Podobné zázemí jako koutek na FF UK nabízí i ten, který je rodičům k dispozici na FTVS (José Martího 31, Praha 6). V dětském koutku o rozměrech 38 m2 je možnost jak péče o dítě (přebalování, krmení, kojení), tak prostor pro hry již straších dětí do šesti let. Kromě her je místnost pokryta wi-fi, dále pak malou kuchyňkou pro ohřátí jídla, dětským nábytkem i sedacím koutem. Prostor se nachází v blízkosti hlavního vchodu, klíče je možné si vyzvednout na vrátnici fakulty. Provozní doba koutku je od pondělí do pátku v době od 8 do 18 hodin (po domluvě lze individuálně upravit).


  


Kontakt:

Veronika PrudilováDětský koutek na Pedagogické fakultě UK

Dětský koutek je umístěn v hlavní budově fakulty na adrese Magdalény Rettigové 4, Praha 1. Stejně jako v předešlých případech je rodičům kromě hraček a dalších pomůcek k dispozici přebalovací pult a menší kuchyňka. Provozní doba koutku odpovídá provozu vrátnice budovy, tj. pondělí–pátek 6.30–21.30 hod., v sobotu podle rozvrhu s SIS.


  


Provozní řád


Poslední změna: 1. říjen 2018 11:20 
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakt

Centrum Carolina

Informační, poradenské a sociální centrum

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 896

E-mail:


Jak k nám