Poradny Centra Carolina

Poradny provozované v rámci Centra Carolina jsou určeny studentům i zaměstnancům celé UK bez ohledu na fakultu. Můžete se na nás obrátit s čímkoli, co vás trápí, ať už se jedná o záležitosti týkající se studia, financí či mezilidských vztahů. Odborník v dané oblasti se vám bude snažit pomoci a podpořit vás v nalezení řešení vašeho problému. Konzultace probíhají individuálně a veškeré služby jsou poskytovány bezplatně, a to včetně oblíbeného koučinku.


Nevíte, jakou poradnu si vybrat? Napište nám: poradny@cuni.cz.

Nevidíte v aplikaci vypsané termíny? KONTAKTUJTE NÁS na e-mailu poradny@cuni.cz, službu můžeme domluvit také individuálně.


Kde nás najdete

Konzultace v rámci uvedených poraden probíhají zpravidla v kancelářích na koleji Hvězda.


Kolej Hvězda

Zvoníčkova 1926/3

162 08 Praha 6

Tel.: (+420) 778 420 553

E-mail:
Jak se přihlásit

  1. Přejděte na stránku www.vsporadna.cz/cuni

  2. Podle barvy poradny (vysvětlivky dole pod kalendářem) klikněte v kalendáři do volného políčka této barvy. Je-li daný termín již obsazen, je v barevném políčku nápis –obsazeno–. Jiný termín pak najdete přepnutím kalendáře do dalšího týdne nebo měsíce (šipky vedle data).

  3. Vyplňte přihlašovací formulář a klikněte na tlačítko Odeslat.

  4. Poradenský pracovník vám termín v nejbližší době potvrdí. Bez tohoto potvrzení není rezervace dokončena, systém potvrzení automaticky neposílá.

  5. Některé poradny zatím nenabízejí termíny v přihlašovací aplikaci. Pokud tedy nenajdete v aplikaci vypsaný termín, kontaktujte příslušného poradce e-mailem, který je napsaný v jeho kontaktních údajích.
Poslední změna: 3. září 2019 11:34 
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakt

Centrum Carolina

Informační, poradenské a sociální centrum

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 896

E-mail:


Jak k nám