Jednorázová konzultace s psychologem

Rozhodli jsme se nabídnout tuto službu, abychom zpřístupnili poradenské služby většímu počtu zájemců a zkrátili dobu čekání na volný termín. V nabídce zůstávají i další služby, pokud hledáte možnost setkat se s poradcem vícekrát.


Zde, společně s psychologem v rámci jedné konzultace zhodnotíte aktuální situaci a budete hledat možnosti řešení. Výsledkem může být například poskytnutí emoční podpory a nasměrování na další služby či sebepéči. Často je podle našich zkušeností jednorázová konzultace dostačující. Získáte podporu a informace, které jste potřebovali a můžete už další návazné kroky podniknout samostatně.


Přihlášení do poradny ZDE


Mgr. Petr Arbet

Termíny: aktuálně vypsané termíny v přihlašovací aplikaci

Místo: podle informací vypsaných v přihlašovací aplikaci

Profesně jsem psycholog, kouč a terapeut ve výcviku pracující pod supervizí. A posláním jsem člověk, který rád probouzí v druhých touhu být sám sebou.

Jako student jsem poznal, jak náročné může být najít svůj životní cíl a smysl. Díky okolnostem jsem potkal někoho, kdo mi obojí pomohl objevit, za což jsem nesmírně vděčný. To stejné bych rád nabídnul já Vám.


Jak naše společná práce může vypadat? Protože rád pracuji se symboly a fantazií, jednu Vám nasdílím. Představte si, že terapie či koučování je způsob otevírání dveří, o kterých jenom tušíme, přestože se nacházejí v našem vlastním domě, v nás. Já bych Vám rád nabídnul klíč (terapeutické a koučovací otázky), pomocí kterých lze tyto dveře odemknout a podívat se, co se za nimi skrývá. Mj. se taktéž věnuji tématům jako je motivace, vyhoření, práce se stresem...


Poslední změna: 2. březen 2023 17:36 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakt

Centrum Carolina

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel. Kancelář pro speciální potřeby: (+420) 224 491 604


Tel. Infodesk UK Point - studijní dotazy obecného charakteru: (+420) 224 491 850


Tel. Digitalizační středisko - koordinátorka PhDr. Lenka Dobešová Ph.D (+420) 777 355 728


E-mail:


Jak k nám