Psychologická poradna

Nabízíme vám konzultace problémů studijních, rodinných, osobních i jiných.

Přihlaste se do poradny


Pro přihlášení prosím použijte přihlašovací údaje ve tvaru čísloosoby@cuni.cz a heslo do CASu. Nehodí-li se Vám termín, na který jste se registrovali, můžete se v aplikaci opět odhlásit. Uvolníte tak termín pro další zájemce. Děkujeme.


Upozornění: Pokud se Vám nedaří přihlášení přes přihlašovací aplikaci, oslovte prosím poradce e-mailem nebo nám napište na .


Kontakty:

PhDr. Hedvika Boukalová, Ph.D.

Termíny: středa 12.00–17.00 nebo aktuálně vypsané termíny v přihlašovací aplikaci

Místo: Školská 13a, Praha 1

Vystudovala psychologii na FF UK, kde přednáší sociální a forenzní psychologii a psychologii komunikace.

Poradenství probíhá formou individuálních sezení, trvajících 50 minut. Zaměřuje se na oblasti obtíží se studiem, vztahové problémy a psychické obtíže, jako jsou obtíže s náladou, úzkostmi, stresem i na další oblasti.


Mgr. Anna-Marie Pospíšilová

Termíny: aktuálně vypsané termíny v přihlašovací aplikaci

Místo: Školská 13a, Praha 1

V Centru Carolina nabízím individuální psychologické konzultace, krizovou intervenci a nácvik relaxačních technik. Poskytuji podporu při zvládání náročných životních situací nejen v souvislosti se studiem. Zaměřuji se na práci se stresem a úzkostmi. Nabízím jednorázovou podporu ale i možnost opakovaného kontaktu.


Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na FF Univerzity Palackého. Mám zkušenosti jako školní psycholožka, působila jsem několik let jako lektorka programů o duševním zdraví v organizaci Nevypusť duši. V současnosti pracuji jako krizová interventka na Lince bezpečí.


Mgr. Lukáš Pánek

Termíny: aktuálně vypsané termíny v přihlašovací aplikaci

Místo: momentálně online formou

Vystudoval jsem jednooborovou psychologii a pracoval jako školní psycholog na základní a střední škole. V současné době jsem v supervizní části psychoterapeutického výcviku v metodě Biosyntéza a pracuji s klienty v soukromé praxi. Pro studenty a zaměstnance UK nabízím psychologické poradenství a krátkodobou terapii. Můžete se tedy na mě obrátit s problémy při studiu, psychickými potížemi jako jsou úzkosti, s těžkostmi ve vztazích, pro podporu v těžkých životních situacích.
Poslední změna: 7. červen 2021 18:05 
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakt

Centrum Carolina

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 896

E-mail:


Jak k nám