Studenti se sluchovým postižením mají na 3.lékařské fakultě novou indukční smyčku

3. lékařská fakulta UK se stala první lékařskou fakultou v ČR, která zabudováním indukčních smyček vyšla vstříc svým sluchově postiženým studentům. Více zde https://www.ukforum.cz/rubriky/studenti/7836-studentum-se-sluchovym-postizenim-pomaha-indukcni-smycka

4. března 2021

Sbírka školních potřeb

Sbírka školních pomůcek pro znevýhodněné děti

4. dubna 2021

Hledáme mentees

Chcete se dozvědět, jak to chodí na Univerzitě Karlově? Jaké jsou přijímačky, jak se zorientovat na začátku studia? Přihlašte se jako mentees do našeho programu!

8. března 2021

Zapůjčení modemu

Sociálně či ekonomicky znevýhodněným studujícím, dalším ohroženým skupinám, studujícím rodičům nabízíme zdarma zapůjčení modemu a měsíční tarif na internet.

8. března 2021

Přiznávání stipendia v akutní tíživé situaci studenta na UK

Ocitli jste se v akutní tíživé situaci? Neváhejte požádat o pomoc!

9. února 2021

Prevence (sexuálního) obtěžování

Univerzita Karlova usiluje o bezpečné prostředí pro všechny. Vydala nové prohlášení a zřídila kontaktní linku.

8. prosince 2020

Sbírka ponožek a teplého šatstva pro lidi bez domova

Zapojte se s námi do sbírky teplého oblečení pro potřebné!

5. listopadu 2020

Půjčujeme notebooky

Potřebujete půjčit notebook k online výuce? Obraťte se na nás!

5. listopadu 2020

Online přednáška o zaměstnávání lidí se zdravotním postižením

Zveme na online přednášku v rámci Kariérního měsíce na UK. Přednášet bude Tereza Moravová z Revenia 19. 11. od 16:00.

30. října 2020

Nová metodika přístupu ke studentům s PAS

Na Univerzitě Karlově studuje každým rokem více studentů se speciálními vzdělávacími potřebami. Mezi ně spadají i studenti s poruchou autistického spektra (PAS)

15. října 2020