21. září 2023

Staňte se mentee nebo mentorem v našem programu pro studující se znevýhodněním

Proč se stát klientem mentoringu (mentee)?

Jste noví na univerzitě a nemáte dostatečnou finanční podporu od rodiny? Nemáte se koho zeptat, jak to chodí na vysoké škole? Nejste si ještě zcela jistí ohledně porozumění v češtině? Pokud cítíte, že by se Vám hodil někdo, kdo by Vás začátkem studia na vysoké škole provedl, přihlaste se jako mentee.

Proč se stát mentorem?

Máte zkušenost, jaké to je pocházet ze znevýhodněného prostředí a přitom začínat se studiem na univerzitě? Nebo byste jen rádi předali zkušenosti jak si poradit se studiem, přípravou na zkoušky a u toho si zajistit dostupné bydlení a brigádu? Zapojte se do programu mentoringu jako mentor a podpořte začínající studenty a studentky z podobného prostředí. Účast v programu v roli mentora je finančně ohodnocena.

Více informací můžete nalézt zde

Máte-li zájem o zapojení do programu, obraťte se na Zuzanu Hlucháňovou-Horkou na kontaktech níže:

Mgr. Zuzana Hlucháňová-Horká

e-mail: zuzana.hluchanova-horka@ruk.cuni.cz