23. června 2022

Milé kolegyně, milí kolegové,

srdečně Vás zveme na „Národní konferenci pracovníků vysokoškolských poraden aneb poradenství jako nástroj podpory pozitivního prostředí na vysokých školách“. Konference je jedním z výstupů centralizovaného rozvojového projektu na rok 2022, na kterém se podílí poradenská centra z 19 veřejných vysokých škol.

Cílem setkání je zefektivnění práce poradenských pracovníků prostřednictvím vybraných workshopů a supervize. Profesní rozvoj pracovníků podpoří témata, která byla v návrhu projektu identifikována jako klíčová.

Konference je složena z panelových diskusí, přednášek a kulatých stolů řízených garanty hlavních činností projektu. Součástí je i evaluace průběhu realizace projektových aktivit.

Datum konání: 23. 6. a 24. 6. 2022

Místo: Celetná 13, Praha 1 (2. patro)

Program: Program konference získáte ke stažení zde .

Registrace: Zájemce prosíme o potvrzení účasti nejlépe do 13. 6. zde .

Kontakt: Alice Rytychová, alice.rytychova@ruk.cuni.cz

Ubytování: Účastníci si ubytování zajišťují sami. Doporučujeme učinit tak co nejdříve.

Tipy: Koleje UK ; Opitzův dům - ubytovací zařízení RUK

Těšíme se na viděnou!