5. října 2021

Hledáme průvodce, studenty/ky 2. a vyšších ročníků, pro nově nastupující studenty/ky se socioekonomickým znevýhodněním. Vaším úkolem bude pomoct prvákům a prvačkám hladce vplout do světa vyšokoškolských povinností a výhod, orientace v systému i prostorech UK a v průběhu jejich studia průvodcování při plnění zápočtů a zkoušek. Klienty vám budou studenti/ky znevýhodněni/é ekonomickou situací, kteří nemají ve svém okolí potřebnou sociální oporu. Staňte se pro takové prváky a prvačky parťákem a mentorem! Práce na 4 - 10 hodin v měsíci na DPP, minimální administrativa, pružná pracovní doba, dobrý pocit z pomáhání a odpovídající finanční výdělek je samozřejmostí. Více informací zjistíte pod následujícím odkazem.

V případě zájmu prosím kontaktujte koordinátorku mentoringu na e-mail: klara.neumannova@ruk.cuni.cz.