Budova Ruská - původní verze

adresa: Ruská 87, Praha 10

web: https://www.lf3.cuni.cz/

kontaktní osoba pro studenty se speciálními potřebami:

PhDr. Hana Svobodová, Ph.D., e-mail , tel. 724 292 312

vrátnice: 267 102 111 (volejte pro asistenci v objektu)


Základní charakteristika objektu

Ústřední budova fakulty je umístěna v těsném sousedství areálu Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Jedná se o kompletně bezbariérový objekt, který nedávno prošel nákladnou rekonstrukcí. Jednotlivá podlaží jsou zcela bez schodů, spojena dvěma vyhovujícími výtahy. Jsou zde provozovány jak výukové, tak administrativní a další aktivity fakulty.


Dostupnost a dopravaMHD

Nebližší zastávka autobusu je Bělocerkevská (pouze bus 175, ostatní linky staví dál od budovy). Příjezd není zdaleka ideální (obrubníky, kratší jízda ve vozovce), nicméně cesta je sjízdná. Více na www.dpp.cz.


Parkování

Parkování je možné na parkovišti bezprostředně před budovou fakulty. Parkoviště je chráněno závorou, vjezd je možný na čipovou kartu nebo po domluvě s vrátnicí.


Vstup

Do budovy je možno vstupovat přímo hlavním vchodem.


Interiér

Do hlavních přednáškových sálů a učeben je bezbariérový přístup pro osoby s omezenou schopností pohybu zajištěn. Studijní oddělení se nachází v těsném sousedství ve výrazně bariérové budově, je proto třeba si sjednat individuální schůzku v hlavní budově.

Mimo výtahy nejsou k dispozici orientační prvky pro nevidomé.


Výtah

Pro dopravu do všech pater použijte dvojici výtahů. 5. patro obsluhuje jen výtah vpravo od hl. vstupu. Všechna podlaží jsou kompletně přístupná výtahem. V rámci jednotlivých pater se nevyskytují žádná schodiště.


Hygienické zázemí

Bezbariérové toalety jsou v přízemí vlevo od vchodu do budovy naproti od knihovny. Zamykají se, klíče jsou k dispozici na vrátnici i v knihovně.Poslední změna: 16. listopad 2018 14:55 
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakt

Centrum Carolina

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 896

Skype: poradnycc@outlook.cz

E-mail:


Jak k nám