Diagnostika osobnostních a kariérových předpokladů

Chcete lépe poznat sami sebe nebo zjistit, k jakému typu zaměstnání nebo studia máte vlohy?

Objednejte se do naší poradny, na diagnostiku s pomocí špičkových počítačových aplikací. Testování je pro studenty UK zdarma, výstupy s vámi zkonzultuje kvalifikovaný psycholog.


Časově zahrnuje diagnostika vyplnění jednoho testu doma, v trvání asi 0,5 hodiny a dvě schůzky v poradně, obě trvají přibližně 90 minut. Náplní první schůzky je další testování, náplní druhé schůzky je rozbor získaných poznatků s psychologem.


Po registraci na Diagnostiku 1 vám zašleme e-mailem vstupní kód k prvnímu testu. Je důležité, abyste tento test vyplnili ve svém rodném jazyce. Vhodné je také vyplňovat test v klidném prostředí a vyplnit všechny odpovědi v jednom časovém úseku. Souběžně nebo poté si vyplníte testy v poradně.


Až budete mít všechny testy hotové, následuje Diagnostika, 2. část. Před druhým setkáním potřebujeme čas na zpracování všech informací. Vyplnění testů a vyhodnocení v jeden den tedy není možné. Termín druhé části diagnostiky je třeba zvolit později něž termín první části diagnostiky.


Přihlaste se do poradny Pro přihlášení prosím použijte přihlašovací údaje ve tvaru čísloosoby@cuni.cz a heslo do CASu.


Během distančního provozu napište prosím kvůli domluvení postupu při první části diagnostiky e-mail na jeden z níže uvedených kontaktů. Na druhou část k paní Slavíkové se objednávejte přes aplikaci.


Upozornění: Pokud se Vám nedaří přihlášení přes přihlašovací aplikaci nebo nevidíte volný termín, oslovte prosím poradce e-mailem nebo nám napište na .


Kontakt a 1. část diagnostiky:

Mgr. Silvie Nedvědová

Místo: Školská 13a, Praha 1


2. část diagnostiky:

Mgr. & Mgr. Lenka Slavíková

Místo: Školská 13a, Praha 1


Další informace o nabízené službě


A ještě zajímavý článek o výběru studijního oboru nebo zaměstnání.


Poslední změna: 6. leden 2021 18:19 
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakt

Centrum Carolina

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 896

Skype: poradnycc@outlook.cz

E-mail:


Jak k nám