Diagnostika osobnostních a kariérových předpokladů

Chcete lépe poznat sami sebe nebo zjistit, k jakému typu zaměstnání nebo studia máte vlohy?

Objednejte se do naší poradny, kde nově provádíme diagnostiku s pomocí špičkových počítačových aplikací. Testování je pro studenty UK zdarma, výstupy s vámi zkonzultuje kvalifikovaný psycholog.


Časově zahrnuje diagnostika vyplnění jednoho testu doma, v trvání asi 0,5 hodiny a dvě schůzky v poradně, obě trvají přibližně 1,5 hodiny. Náplní první schůzky je další testování, náplní druhé schůzky je rozbor získaných poznatků s psychologem.


Kód k prvnímu testu Vám bude zaslán e-mailem. Je důležité, abyste tento test vyplnili ve svém rodném jazyce. Vhodné je také vyplňovat test v klidném prostředí a vyplnit všechny odpovědi v jednom časovém úseku. Poté si vyplníte testy v poradně. Pro testovací fázi se v přihlašovací aplikaci objednejte na Diagnostiku, první část.


Před druhým setkáním je třeba nějaký čas na zpracování všech informací. Vyplnění testů a vyhodnocení v jeden den tedy není možné. Termín druhé části diagnostiky je třeba zvolit později něž termín první části diagnostiky.


Přihlaste se do poradny


Pro přihlášení prosím použijte přihlašovací údaje ve tvaru čísloosoby@cuni.cz a heslo do CASu.


Upozornění: Pokud se Vám nedaří přihlášení přes přihlašovací aplikaci nebo nevidíte volný termín, oslovte prosím poradce e-mailem.


Kontakt:

Mgr. Silvie Nedvědová

Místo: Školská 13a, Praha 1


Další informace o nabízené službě


A ještě zajímavý článek o výběru studijního oboru nebo zaměstnání.


Poslední změna: 18. září 2020 10:26 
Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakt

Centrum Carolina

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republika


Tel.: (+420) 224 491 896

Skype: poradnycc@outlook.cz

E-mail:


Jak k nám